Globelink EG Sol d.o.o.
Kidričeva 92
4220 Škofja Loka
Slovenija

Telefon: 04 502 42 00
Fax: 04 502 42 09
E-mail: info@globelink-slovenia.com

facebook

VODSTVO PODJETJA:

Dare Radojevic
Direktor
Telefon: +386 4 502 42 07
Email: dare.radojevic@eg-sol.com

Mojca Kosir
Operativni vodja
Telefon: +386 4 60 02 215
Email: mojca.kosir@eg-sol.com

POMORSKI TRANSPORT:

Katja Krizman
Telefon: +386 4 502 42 01
Email:
katja.krizman@globelink-slovenia.com

Barbara Osterman
Telefon: +386 4 502 42 04
Email:
barbara.osterman@globelink-slovenia.com

Sabina Jeram
Telefon: +386 4 502 42 19
Em
ail: sabina.jeram@eg-sol.com

Tjasa Egart Kondić
Telefon: +386 4 502 42 17
E
mail: tjasa.egart@eg-sol.com

Danijel Pajić
Telefon: +386 4 502 42 11
Email
danijel.pajic@globelink-slovenia.com

Tanja Pavlin
Telefon: +386 4 62 02 223
Email:
tanja.pavlin@globelink-slovenia.com

Ajda Matelič
Telefon: +386 4 502 42 15
Email:
 ajda.matelic@globelink-slovenia.com

Monika Strel Križaj
Telefon: +386 4 502 42 13
Email:
monika.strel.krizaj@globelink-slovenia.com

Anita Malovčić
Telefon: +386 4 620 22 10
Email: anita.malovcic@globelink-slovenia.com

Aleksandra Kržišnik
Telefon: +386 4 620 22 14
Email:
aleksandra.krzisnik@globelink-slovenia.com

CESTNI TRANSPORT:

Karin Krmelj
Vodja cestnih transportov
Telefon: +386 4 62 02 226
Email:
karin.krmelj@eg-sol.com

Dijana Huskarić
Telefon: +386 4 502 42 03
Emai
l: dijana.huskaric@globelink-slovenia.com

Anja Bajt
Telefon: +386 4 502 42 10
Em
ail: anja.bajt@globelink-slovenia.com

Ines Pehnec
Telefon: +386 4 502 42 16
Email:
ines.pehnec@globelink-slovenia.com

CARINSKI ODDELEK:

Martina Primožič
Telefon: +386 4 502 42 12
Email: martina.primozic@eg-sol.com

Laura Benedičič
Telefon: +386 4 502 42 14
Email: laura.benedicic@globelink-slovenia.com

Andreja Omejec
Telefon:+386 4 502 42 18
Email:
andreja.omejec@globelink-slovenia.com

MARKETING IN PRODAJA:

Lea Roginek
Telefon: +386 4 62 02 212
Email
: lea.roginek@globelink-slovenia.com

Tina Lazić
Telefon: +386 4 620 22 11
Email: tina.lazic@globelink-slovenia.com

ADMINISTRACIJA:

Saša Jezeršek
Telefon: +386 4 502 42 08
Email:
sasa.jezersek@eg-sol.com

LOGISTIKA:

Matej Carman
Telefon: +386 4 502 42 02
Email: matej.carman@globelink-slovenia.com

POSLOVNA ENOTA KOPER:

Simon Kožar
Vodja carinskega oddelka
Telefon: +386 5 850 11 30
Mob: +386 40 808 023
Email: simon.kozar@globelink-slovenia.com

Marko Cvetković
Prodaja
Telefon: +386 5 850 11 32
Mob: +386 40 836 636
Email: marko.cvetkovic@globelink-slovenia.com

Anja Furlanič
Prodaja
Telefon: +386 5 850 11 34
Mob: +386 40 837 017
Email: anja.furlanic@globelink-slovenia.com

Alen Črlenec
Vodja poslovne enote in vodja prodaje 
Telefon: +386 5 850 11 31
Mob: +386 30 433 400
Email: alen.crlenec@globelink-slovenia.com

Uroš Jakomin
Carinski oddelek
Telefon: +386 5 850 11 33
Mob:  +386 40 776 076
Email: uros.jakomin@globelink-slovenia.com

Silvester Brdar
Operativa

Telefon: +386 5 620 35 00
Mob: +386 40 520 599
Email: silvester.brdar@globelink-slovenia.com